G.Artibus

_

Projektuję i tworzę niesamowite stoliki kawowe

Od lat marzyłem, aby tworzyć niepowtarzalne przedmioty z drewna, które daje nieograniczone możliwości bo to szalenie wdzięczny i plastyczny materiał.

Swoją naukę stolarstwa rozpocząłem w latach 80-tych w małym warsztacie rzemieślniczym, gdzie wykonywaliśmy meble i inne wyroby z drewna, tylko na indywidualne zamówienia. Całą swoją młodość z pasją i zaangażowaniem zgłębiałem wiedzę i umiejętności w tej sztuce rzemiosła.

W latach 90-tych ukończyłem szkołę średnią o profilu TECHNOLOGIA DREWNA, specjalność MEBLARSTWO, a późniejsza praca w Liceum Plastycznym, pozwoliła mi poszerzyć swoją wiedzę w pracy z formą, symetrią i zagospodarowaniem przestrzeni

Dziś z dumą spoglądam na swoje 30 letnie doświadczenie w pracy z tym naturalnym materiałem jakim jest drewno, którym obdarzyła nas NATURA.

Mediolan 2016

Inspiracją dla mnie byli zawsze najlepsi światowi projektanci i ich realizacje, ale również staram się wydobywać coś z głębi siebie, co jest ponad to, co przemijające, starając się tworzyć piękno, które zdaje się być ponadczasowe, nieszablonowe i odporne na zmieniające się trendy.

Dziś pragnę podzielić się z Państwem swoją pasją, co mam nadzieję oddają oglądane realizacje.

_